۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير ساعت 7:33 PM

عکس روز

22 بهمن 1396 سنندج

نظرسنجی

آخرین اخبار
وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات
حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود
در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه
چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟
اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح
نوبار بوکان – جنایتی که حزب منحله دمکرات به آن افتخار می کند
قمار مسعود بارزانی با برگه کرکوک و همه پرسی کردستان
اگر کوردستان برکندنی بود!
اختلافات رهبری برای جانشین مصطفی هجری
پایین کشیدن مجسمه شاه و پدرش در سنندج
مستند ترور هاشم زینالی بزودی از پرس تی وی
بی خیالی مصطفی هجری نسبت به کشته شدن اعضای حزب دمکرات
محمد صدیق کبودوند آزاد شد
زلزله سیاسی در بریتانیا و چشم‌های نگران اپوزیسیون+بوومه‌له‌رزه ی سیاسی له به ریتانیا و چاوه نیگه رانه کانی ئوپوزسیون
شکست 23سال تجربه حاکمیت در اقلیم کردستان+شکه ستی 23 سال ئه زموونی حکومه ت له هه ریمی کوردستان
چمن گُلی و کوتوله های قومیت گرا+چه مه ن گولی و کورتیله کانی تائیفه گه ری
فوری/پ.ک.ک تهدید کرد به کمپ های حزب دمکرات حمله نظامی می کند+به په له/پ.ک.ک هه ره شه ی ئه وه ی کرد که هیرشی چه کداری بو سه ر که مپه کانی حیزبی دیموکرا ده کات
انتشار فیلم دوربین های مدار بسته هتل تارای مهاباد و اثبات بی گناهی مسئول هتل+بلاوکردنه وه ی گرته ی کامیراکانی هوتیل تارای مه هاباد و سه لماندنی بی تاوانی خاوه ن هوتیل
مهاباد در سوگ فریناز خسروی و لاشخوران به فکر کاسبی خود به هر قیمتی+مه هاباد له ماته مینی فه ریناز خوسره وانی و لاشخۆره کانیش له بیری که سابه ت و بازاری خویان به هه ر نرخی؛
ُکرد ایرانی؛ شهروند درجه 2 در کردستان عراق+کورده کانی ئیران،وه کوو شارومه ندانی پله دوو له کوردستانی عیراق مامه له یان له گه ل ده کری

فیلم

آرشیو خبر آمار بازدید: 2155 کد مطلب: 3899  
پشت پرده ادعای مشکوک کومله مبنی بر بمب گذاری در اردوگاه؛

گزارش ویژه آکام نیوز از پشت پرده ادعای دروغ گروهک کومله مبنی بر بمب گذاری در اردوگاه کومله

آکام نیوز
آکام نیوز/اختصاصی:از دو سال پیش تاکنون(روز شنبه 9 دی ماه 1396)گروهک تروریستی کومله،در دو ادعای مشکوک،مدعی بمب گذاری در اردوگاه کومله شد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۸ بهمن ساعت 17:22

آکام نیوز/اختصاصی:از دو سال پیش تاکنون(روز شنبه 9 دی ماه 1396)گروهک تروریستی کومله،در دو ادعای مشکوک،مدعی بمب گذاری در اردوگاه کومله شد.

و همانطوری که انتظار می رفت،هر دو بار انگشت اتهام را بدون هیچ سند و مدرکی به سمت جمهوری اسلامی ایران نشانه رفت.!

اما وجه تشابه هر دو مورد تنها یک مسئله بود و آن هم انحراف افکار عمومی و به بی راهه بردن حواشی و مشکلات گروه!

بطور مثال در زمانیکه دو سال پیش این گروهک مدعی شده بود،یکی از پیشمرگان قدیمی و باسابقه اش،نفوذی جمهوری اسلامی بوده و اقدام به بمب گذاری کرده،بحث دریافت پول و سلاح از عربستان سعودی توسط گروهک کومله مطرح شده بود و این گروه برای به بی راهه بردن این اتهام سنگینی که متوجه ش بود،اقدام به طرح موضوع بمب گذاری در اردوگاهش را کرد و به این ترتیب،ماهها افکار عمومی را منحرف کرده و شعور مردم و حتی گروهکهای دیگر کردی را به سخره گرفتند.

این ماجرا گذشت تا اینکه هفته گذشته بار دیگر گروهک کومله مدعی یک بمب گذاری دیگر در اردوگاهش شد!

ادعایی مضحک،عوام فریبانه و دروغین که حتی دیگر گروهکهای کردی هم به دروغ بودن آن واقف بودند و یک سطر هم خبری در این مورد در سایتها و رسانه هایشان منتشر نکردند.

تنها سایتی که این خبر را منتشر کرد،سایت خود کومله(آسوی روژهه لات) بود و هیچ سایت دیگری با توجه به اینکه متوجه بازی بودن این ادعا بودند،خبری از آن کار نکردند و واکنشی هم به این ادعا نشان ندادند.!

اما برای روشن شدن این ماجرا،موضوع را بررسی کردیم و به موارد قابل تاملی در این خصوص رسیدیم؛

مثلا چند ساعت قبل از کشف به اصطلاح بمب ها،یکی از پیشمرگان قدیمی کومله در جاده قره داغ افتضاحی به بار می آورد .

جلال فتاحی،روز شنبه مورخه 09/10/1396(روزی که شایعه بمب گذاری در اردوگاه کومله کلید خورد)،باماشین گروهک کومله،چهار نفر از اهالی روستای قره داغ زیر گرفته و به شدت زخمی می کند و جالب توجه اینکه؛چند ساعت پس از این حادثه،کومله مدعی کشف بمب می شود.!!ادعایی مشکوک و تکراری!

با طرح این ادعای شک برانگیز،تعداد زیادی از سرکردگان و عناصر گروهک های کردی به این خاطر به این ادعا کوچکترین واکنشی نشان ندادند،چرا که بحث بمب گذاری و کشف آن را ساخته و پرداخته ذهن معیوب عبدالله مهتدی(سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله)برای مطرح کردن خود و تحریک مردم برای شرکت در تجمعات اعتراضی و هم چنین به بیراهه بردن حادثه تصادف جلال فتاحی که منجر به زخمی شدن 4 نفر از اهالی منطقه قره داغ،شده بود،می دانند.

همچنین کومله بشدت نگران حمله اهالی منطقه قره داغ بود،چرا که 4 نفر از اهالی این روستا را زخمی کرده بودند.

گروهک کومله نگران بودند بلایی که شهریورماه سالجاری مردم خشمگین روستای “گوندەژور” از توابع منطقەی بالک سر عناصر گروه آوردند،باز هم تکرار نشود.

شهریورماه 1396،اعضای گروهک تروریستی کومله در منطقه چومان،روستای گونده ژور با مردم منطقه درگیر شدند و به سمت آنها تیراندازی کردند که در جریان تیراندازی پیشمرگان کومله،دو شهروند کرد عراقی کشته شدند.

بدنبال قتل دو شهروند کرد عراقی توسط پیشمرگان کومله،مردم خشمگین منطقه چومان به عناصر گروه حمله کرده و تمام چادرها و خودروهای آنها را به آتش کشیدند.

حال سرکرده کومله،عبدالله مهتدی نگران تکرار حادثه شهریورماه بود و به همین خاطر نیاز داشت تا به نوعی افکار عمومی را منحرف ساخته و توجه مردم را به سمت بمب گذاری در اردوگاهش جلب کند!

از طرفی،با تجزیه و تحلیل موشکافانه این ادعای عجیب(بمب گذاری)،از سوی سرکردگان گروهکهای کردی،آنها هم متوجه پوشالی بودن بحث بمب گذاری می شوند و در نتیجه این خبر،بازتابی ولو در حد یک سطر خالی هم در بین رسانه های گروهکهای کردی و غیر کردی پیدا نکرد.

دست آخر اینکه؛به دنبال بایکوت خبری (بازی تکراری بمب گذاری)،از سوی تمام رسانه های اپوزیسیون کردی و غیر کردی،عبدالله مهتدی با درماندگی و ناامیدی،دست به دامان عناصر خود در کومله می شود و از آنها می خواهد تا این موضوع را دامن بزنند.

که با رصد صفحات اعضای گروه،متوجه شدیم سرکرده کومله دراین مقوله هم ناکام ماند و خبر چندانی در خصوص بمب گذاری اردوگاه کومله حتی از سوی عناصر گروه هم دیده نشد!!

www.akamnews.com

telegram.me/akamnews                   آکام نیوز را در کانال خبری تلگرام نیز دنبال کنیامیر : در شهر ونکور کانادا اعضای گروهکهای باصطلاح انقلابی مشغول فساد اخلاقی هستند حمید بهرامی زن دوست صمیمی خود را فریب داد هر چند فاحشه ای رسمی است،عثمان محمودی رفیق انورکریمی با زن انور رابطه داشت انور با زن فریدون رابطه داشت در حالی که انور به اتهام فساد علیه محمد خادمیان کودتا کرد،عضو ارشد سازمان خبات با زن دیگری رابطه داشت،و این تنها گوشه کوچکی ازکارهای این به اصطاح ازادیخواهان است
امیر : در شهر ونکور کانادا اعضای گروهکهای باصطلاح انقلابی مشغول فساد اخلاقی هستند حمید بهرامی زن دوست صمیمی خود را فریب داد هر چند فاحشه ای رسمی است،عثمان محمودی رفیق انورکریمی با زن انور رابطه داشت انور با زن فریدون رابطه داشت در حالی که انور به اتهام فساد علیه محمد خادمیان کودتا کرد،عضو ارشد سازمان خبات با زن دیگری رابطه داشت،و این تنها گوشه کوچکی ازکارهای این به اصطاح ازادیخواهان است
امید : در شهر ونکور کانادا اعضای گروهکهای باصطلاح انقلابی مشغول فساد اخلاقی هستند حمید بهرامی زن دوست صمیمی خود را فریب داد هر چند فاحشه ای رسمی است،عثمان محمودی رفیق انورکریمی با زن انور رابطه داشت انور با زن فریدون رابطه داشت در حالی که انور به اتهام فساد علیه محمد خادمیان کودتا کرد،عضو ارشد سازمان خبات با زن دیگری رابطه داشت،و این تنها گوشه کوچکی ازکارهای این به اصطاح ازادیخواهان است
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  

برگزیده ها

وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات

آکام نیوز:کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات کردستان ایران به د...
حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود

آکام نیوز:جمال پورکریم کە خود را اپوزیسیون و فعال سیاسی کرد ...
در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه

آکام نیوز:مصطفی هجری سرکرده مادام العمر گروهک تروریستی حزب م...
چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟ چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟

آکام نیوز:عرفان رهنون عضو پیشین کمیته مرکزی گروهک تروریستی م...
اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح

آکام نیوز:حزب منحله دمکرات کردستان ایران از زمان تاسیسش در س...

کاریکاتور

یادداشت

عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله،عضویت ساروقهرمانی در کومله را تایید کرد! عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله،عضویت ساروقهرمانی در کومله را تایید کرد!

آکام نیوز/اختصاصی:عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله ...
سارو قهرمانی عضو گروهک تروریستی کومله را بیشتر بشناسید!+تصاویر سارو قهرمانی عضو گروهک تروریستی کومله را بیشتر بشناسید!+تصاویر

آکام نیوز:این فرد از عناصر وابسته به گروهک های تروریستی بود ...
سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر

آکام نیوز:سپاه بیت‌المقدس کردستان همچنان خستگی‌ناپذیر در حال...
اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد

آکام نیوز:به اعتقاد پژوهشگر عراقی،بحران اقتصادی و امنیتی می¬...
"به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"! "به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"!

آکام نیوز:مهرنوش موسوی از اعضای پیشین گروهک کومله و حزب دمکر...

عضویت در خبرنامه

نام :  
ایمیل :  
 

پیوندها