۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد ساعت 2:30 PM

عکس روز

22 بهمن 1396 سنندج

نظرسنجی

آخرین اخبار
وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات
حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود
در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه
چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟
اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح
نوبار بوکان – جنایتی که حزب منحله دمکرات به آن افتخار می کند
قمار مسعود بارزانی با برگه کرکوک و همه پرسی کردستان
اگر کوردستان برکندنی بود!
اختلافات رهبری برای جانشین مصطفی هجری
پایین کشیدن مجسمه شاه و پدرش در سنندج
مستند ترور هاشم زینالی بزودی از پرس تی وی
بی خیالی مصطفی هجری نسبت به کشته شدن اعضای حزب دمکرات
محمد صدیق کبودوند آزاد شد
زلزله سیاسی در بریتانیا و چشم‌های نگران اپوزیسیون+بوومه‌له‌رزه ی سیاسی له به ریتانیا و چاوه نیگه رانه کانی ئوپوزسیون
شکست 23سال تجربه حاکمیت در اقلیم کردستان+شکه ستی 23 سال ئه زموونی حکومه ت له هه ریمی کوردستان
چمن گُلی و کوتوله های قومیت گرا+چه مه ن گولی و کورتیله کانی تائیفه گه ری
فوری/پ.ک.ک تهدید کرد به کمپ های حزب دمکرات حمله نظامی می کند+به په له/پ.ک.ک هه ره شه ی ئه وه ی کرد که هیرشی چه کداری بو سه ر که مپه کانی حیزبی دیموکرا ده کات
انتشار فیلم دوربین های مدار بسته هتل تارای مهاباد و اثبات بی گناهی مسئول هتل+بلاوکردنه وه ی گرته ی کامیراکانی هوتیل تارای مه هاباد و سه لماندنی بی تاوانی خاوه ن هوتیل
مهاباد در سوگ فریناز خسروی و لاشخوران به فکر کاسبی خود به هر قیمتی+مه هاباد له ماته مینی فه ریناز خوسره وانی و لاشخۆره کانیش له بیری که سابه ت و بازاری خویان به هه ر نرخی؛
ُکرد ایرانی؛ شهروند درجه 2 در کردستان عراق+کورده کانی ئیران،وه کوو شارومه ندانی پله دوو له کوردستانی عیراق مامه له یان له گه ل ده کری

فیلم

آرشیو خبر آمار بازدید: 2108 کد مطلب: 3922  

کردستان ایران ثابت کرد پای انقلاب ایستاده است و باز هم به ضد انقلاب و دشمن تودهنی زد+تصاویر

آکام نیوز
آکام نیوز/اختصاصی:خبرنگاران آکام نیوز در شهرهای مختلف مناطق کردنشین و شمالغرب کشور،از حضور بی سابقه و چشمگیر کردها در راهپیمایی بزرگ22 بهمن امسال(سال1396)،خبر دادند.
۱۳۹۶ جمعه ۲۷ بهمن ساعت 17:47

آکام نیوز/اختصاصی:خبرنگاران آکام نیوز در شهرهای مختلف مناطق کردنشین و شمالغرب کشور،از حضور بی سابقه و چشمگیر کردها در راهپیمایی بزرگ22 بهمن امسال(سال1396)،خبر دادند.

به گزارش آکام نیوز،مردم شهرهای کردنشین ایران،همه آمده بودند تا به گروهکهای تروریست کومله،دمکرات،دشمنان خارجی و افرادی که دل در گرو استکبار دارند،ثابت کنند همچنان پای انقلاب و رهبرشان ایستاده‌اند.

علی‌رغم توطئه‌ها و دسیسه‌های مختلف ضد انقلاب در روزهای گذشته،بر علیه جمهوری اسلامی و منع مردم برای شرکت در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن،مردم کردستان ایران،بار دیگر با اتحاد و همدلی خود حماسه‌ساز شدند و نقشه‌های این دشمنان کوردل را خنثی کردند .

مردم با فرهنگ و انقلابی شهرستان های؛

سنندج،مهاباد،بوکان،قروه،دهگلان،دیواندره،بانه،مریوان،کرمانشاه،سردشت،پیرانشهر،اشنویه،سقز و...همواره در برنامه‌های مختلف انقلاب اسلامی شرکت گسترده داشته‌اند و هر بار با حضور چشمگیر خود،جواب یاوه سرایی های گروهکهای تروریست کردی را داده اند.

در راهپیمایی 22 بهمن 96 در میادین مشهور شهرهای کردنشین کشور،در برابر عظمت،نجابت و بزرگی این مردم همیشه در صحنه،باید سرتعظیم فرود آورد،چون این حضور پیام روشنی دارد و آن نشان‌دهنده وفاداری به آرمان‌های انقلاب،امام و خون شهدا است.

در طول چهار دهه از عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دشمنان این نظام و انقلاب و مردم نتواسته اند به انقلاب آسیب بزنند و حضور مردم کردستان ایران در همه صحنه‌ها،دفاع مقدس و انتخابات نشان دهنده این صلابت مردمی در برابر توطئه‌های استکبار جهانی و نوکرانشان در شمال عراق بوده است .

مردم کردستان عزیزمان با وجود تمام مشکلات و کاستی‌ها،همواره پشتیبان انقلاب و نظام خود بوده‌اند و دست از آن نکشیده‌اند و گروهکهای تروریست کردی به زعم کورکورانه خود توانسته‌اند وحدت بین ملت و نظام را برهم زنند  .

امروز به برکت ایستادگی مردم عزیز و وفادار به نظام و انقلاب و رهبری و حمایت رهبری از دولت هیچ دشمنی نمی‌تواند برای ایران خط ونشان بکشد .

در این 39 سال اخیر نیز به پاس قدردانی از مردم عزیز کردستان،از سوی دولتمردان کارهای شایسته‌ای به همت مسئولان شهرستان ها،استانی و کشوری و با پیگیری نمایندگان دلسوز مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی انجام شده است .

همزمان با دهه فجر،مناقصه بزرگراه سقز-بانه با 15 میلیارد تومان برگزار شده است و عملیات ساخت اتوبان سقز بوکان نیز به پیمانکار واگذار شده است .

مراحل ایمن‌سازی کنارگذر سقز هم در حال انجام است و بیمارستان 235 تختخوابی نیز در سال 97 به بهره‌برداری می‌رسد.

اوایل سال آینده هم کار ساخت ترمینال فرودگاه سقز آغاز می‌شود و آسفالت بخشی از راه سقز مریوان به اتمام می‌رسد .

در دهه فجر امسال چندین طرح و پروژه با اعتبار میلیاردها ریال به بهره‌برداری رسید که بخشی از آن گازرسانی به 25 روستا و 6 طرح صنعتی بود .

اینها و دهها مورد دیگر از سوی دولتمردان برای این مردم عزیز انجام شده و باز هم خواهد شد.

گرچه گروهکهای کومله و دمکرات تلاش زیادی کردند با ایجاد ناامنی و ایجاد فضای رعب و وحشت در بین سرمایه داران،مانع سرمایه گذاری در شهرهای کردنشین شوند اما هیچگاه موفق به اینکار نشده و نخواهند شد،چرا که مردم وفاداری خود به نظام شان را در چنین روزهایی بارها و بارها تکرار کرده اند.

22 بهمن امسال در حالی کردستانی‌ها همراه و همگام با سراسر ملت ایران بار دیگر به صحنه آمدند و شور شیرینی را آفریدند که بی‌نظیر و مثال‌زدنی بودند.

22 بهمن 1396 همه از پیر و جوان،زن و مردم،بزرگ و کوچک،شیعه و سنی در شهرهای مختلف کردستان به صحنه آمدند تا بار دیگر تصویر وحدت و یکپارچگیشان در دفاع از انقلاب اسلامی،که ثمر خون شهیدان و یادگار امام راحل است، را به جهانیان و گروهکهای تروریست کردی،شان دهند.

تصویری که زیباترین و رساترین پیام‌ها را برای دوستان و دشمنان نظام داشت،اینکه با عبور از 39 سالگرد پیروزی انقلاب و در طلوع چهل سالگی انقلاب با وجود تمام مشکلاتی که در این مسیر طی کرده‌اند هنوز پایبند انقلاب هستند و در دفاع از آرمان‌های امام راحل و لبیک به رهبر معظم انقلاب سر از پای نمی‌شناسند.

یکی از خبرنگاران آکام نیوز در گزارشی نوشت؛

در مسیر راهپیمایی امروز در سنندج پیرمردی را دیدم که پرچم سه رنگ انقلاب را بر تن کرده بود تا ثابت کند که ایرانی دست از جان می‌کشد اما آرمان نه!

در حالی که پرچم سه رنگ ایران را بر تکان می‌داد با صدای بلند آوای «جانم فدای رهبر» سرمی‌داد دیگران را به وجد آورده بود که غیرقابل توصیف است.

آن طرف‌تر چند دختر جوان را دیدم که بر گونه‌هایشان پرچم جمهوری اسلامی را نقاشی کرده بودند، می‌پرسم هدفتان از آمدن چیست، می‌گویند؛ آمده‌ایم که ثابت کنیم انقلاب اسلامی ایران سرباز و جان به‌کف زیاد دارد.

آمده‌ایم تا دشمنان بدانند انقلابی که به برکت خون شهدا به دست آمده و با ایثار ملت ایران آبیاری شده بدون پشتیبان نیست.

ما در زمان انقلاب نبوده‌ایم و نسل‌ سوم انقلاب هستیم،اما انقلاب ایران در خون و جان ایرانی و دوست‌داران ایران جریان دارد و این جوشش خون است که ما را به عرصه آورده است.

آمده‌ایم ثابت کنیم که مشکلات اقتصادی و اجتماعی و دسیسه‌های دشمنان نمی‌تواند ما را از صحنه دفاع و حراست از انقلابمان بیرون بیاندازد.

نوشته بود نهضت ادامه دارد،همین کافی بود که نظرم را به خود جلب کند؛ جلو می‌روم و می‌پرسم پدر جان از حس و حالت برایمان بگو..

می‌گوید حضور مردم کردستان بی‌نظیر است و بار دیگر کردها فرهنگی‌بودن و انقلابی بودنشان را در دفاع از انقلاب فرهنگی و ارزشی ایران به اثبات رساندند.

مردم ثابت کردند که مشکلات دارند،اما انقلاب را نمی‌شود فدای مشکلات کرد،مردم ثابت کردند که سختی‌ها و دشمنی‌های دشمنان در برابر عزم راسخ آنها در دفاع از انقلاب همیشه محکوم به شکست است.

گفتنی است،نمایشگاهی از آثار نخستین جشنواره هنری فجر کردستان توسط سازمان بسیج هنرمندان برپا شده بود.

مطمئناً دشمنان ایران اسلامی و گروهکهای تروریست کردی،لحظه به لحظه این حضور و وحدت مردم کردستان ایران را رصد می‌کنند و همین نقطه ناامیدی و یأس دشمن است .

(تصاویر این حضور حماسی را مشاهده می کنید)

"آفرین و درود بر مردم انقلابی و قدرشناس کردستان ایران"

www.akamnews.net

telegram.me/akamnews                    آکام نیوز را در کانال خبری تلگرام نیز دنبال کنیدنام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  

برگزیده ها

وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات

آکام نیوز:کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات کردستان ایران به د...
حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود

آکام نیوز:جمال پورکریم کە خود را اپوزیسیون و فعال سیاسی کرد ...
در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه

آکام نیوز:مصطفی هجری سرکرده مادام العمر گروهک تروریستی حزب م...
چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟ چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟

آکام نیوز:عرفان رهنون عضو پیشین کمیته مرکزی گروهک تروریستی م...
اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح

آکام نیوز:حزب منحله دمکرات کردستان ایران از زمان تاسیسش در س...

کاریکاتور

یادداشت

عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله،عضویت ساروقهرمانی در کومله را تایید کرد! عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله،عضویت ساروقهرمانی در کومله را تایید کرد!

آکام نیوز/اختصاصی:عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله ...
سارو قهرمانی عضو گروهک تروریستی کومله را بیشتر بشناسید!+تصاویر سارو قهرمانی عضو گروهک تروریستی کومله را بیشتر بشناسید!+تصاویر

آکام نیوز:این فرد از عناصر وابسته به گروهک های تروریستی بود ...
سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر

آکام نیوز:سپاه بیت‌المقدس کردستان همچنان خستگی‌ناپذیر در حال...
اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد

آکام نیوز:به اعتقاد پژوهشگر عراقی،بحران اقتصادی و امنیتی می¬...
"به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"! "به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"!

آکام نیوز:مهرنوش موسوی از اعضای پیشین گروهک کومله و حزب دمکر...

عضویت در خبرنامه

نام :  
ایمیل :  
 

پیوندها