۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد ساعت 2:34 PM

عکس روز

22 بهمن 1396 سنندج

نظرسنجی

آخرین اخبار
وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات
حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود
در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه
چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟
اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح
نوبار بوکان – جنایتی که حزب منحله دمکرات به آن افتخار می کند
قمار مسعود بارزانی با برگه کرکوک و همه پرسی کردستان
اگر کوردستان برکندنی بود!
اختلافات رهبری برای جانشین مصطفی هجری
پایین کشیدن مجسمه شاه و پدرش در سنندج
مستند ترور هاشم زینالی بزودی از پرس تی وی
بی خیالی مصطفی هجری نسبت به کشته شدن اعضای حزب دمکرات
محمد صدیق کبودوند آزاد شد
زلزله سیاسی در بریتانیا و چشم‌های نگران اپوزیسیون+بوومه‌له‌رزه ی سیاسی له به ریتانیا و چاوه نیگه رانه کانی ئوپوزسیون
شکست 23سال تجربه حاکمیت در اقلیم کردستان+شکه ستی 23 سال ئه زموونی حکومه ت له هه ریمی کوردستان
چمن گُلی و کوتوله های قومیت گرا+چه مه ن گولی و کورتیله کانی تائیفه گه ری
فوری/پ.ک.ک تهدید کرد به کمپ های حزب دمکرات حمله نظامی می کند+به په له/پ.ک.ک هه ره شه ی ئه وه ی کرد که هیرشی چه کداری بو سه ر که مپه کانی حیزبی دیموکرا ده کات
انتشار فیلم دوربین های مدار بسته هتل تارای مهاباد و اثبات بی گناهی مسئول هتل+بلاوکردنه وه ی گرته ی کامیراکانی هوتیل تارای مه هاباد و سه لماندنی بی تاوانی خاوه ن هوتیل
مهاباد در سوگ فریناز خسروی و لاشخوران به فکر کاسبی خود به هر قیمتی+مه هاباد له ماته مینی فه ریناز خوسره وانی و لاشخۆره کانیش له بیری که سابه ت و بازاری خویان به هه ر نرخی؛
ُکرد ایرانی؛ شهروند درجه 2 در کردستان عراق+کورده کانی ئیران،وه کوو شارومه ندانی پله دوو له کوردستانی عیراق مامه له یان له گه ل ده کری

فیلم

آرشیو خبر آمار بازدید: 2013 کد مطلب: 3921  

مشاور «اتحادیه میهنی اقلیم کردستان»:مردم قدر آیت‌الله خامنه‌ای این نعمت بزرگ را بدانند

آکام نیوز
آکام نیوز:«ماموستا نیازی هورامانی» با اشاره به شخصیت مقام معظم رهبری می‌گوید:آیت‌الله خامنه‌ای با عقلانیت و تدبیر خاص خود، ایران را رهبری کرده است و این وعده نصرت الهی است که پس از مشکلات و گرفتاری‌‌ها، درهای خیر به روی مسلمانان گشوده خواهد شد.
۱۳۹۶ جمعه ۲۷ بهمن ساعت 17:36

آکام نیوز:«ماموستا نیازی هورامانی» با اشاره به شخصیت مقام معظم رهبری می‌گوید:آیت‌الله خامنه‌ای با عقلانیت و تدبیر خاص خود، ایران را رهبری کرده است و این وعده نصرت الهی است که پس از مشکلات و گرفتاری‌‌ها، درهای خیر به روی مسلمانان گشوده خواهد شد .

به گزارش گروه بین الملل آکام نیوز «ماموستا نیازی هورامانی» از شخصیت‌های دینی اقلیم کردستان عراق و مشاور امور دینی «اتحادیه میهنی کردستان» با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت ایران گفت:

انقلاب اسلامی ایران، انقلابی است که باید به آن افتخار کنیم زیرا عزت و سربلندی مسلمانان را بار دیگر بازگردانده است. انقلاب اسلامی ایران به ما ثابت کرد در هر زمان که مسلمانان احساس کنند که حقوق آنان تضییع می‌شود می‌توانند قدم در راهی بنهند که ملت ایران در سال 1357 انقلاب عظیم و تاریخی را با آن پایه‌گذاری کرد.

وی با اشاره به موضوع فلسطین به عنوان اهم مشکلات جهان اسلام گفت:  از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است که فلسطینی‌ها در برابر ظلم و ستم رژیم صهیونیستی، تنها ایران را در کنار خود می‌بینند و تنها کشوری است که در این چهار دهه علیه اشغالگری صهیونیست‌ها ایستاده است. در هر جای از جهان که فردی مسلمان تحت ظلم واقع می شود جمهوری اسلامی ایران از وی دفاع کرده است.

این شخصیت کُرد عراقی تأکید کرد: دشمنان مدام در حال برنامه‌ریزی و تضعیف جهان اسلام هستند اما با پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تداوم تحکیم و توسعه آن در منطقه و جهان، سد محکمی در برابر توطئه‌گری و نیت‌های پلید دشمنان اسلام ایجاد شده و نقش مهمی را در خنثی‌سازی آنها ایفا کرده است.

ماموستا نیازی هورامانی گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) عزت دوباره را به مسلمین بازگرداند و جمهوری اسلامی ایران به عنوان نتیجه و محصول انقلاب اسلامی هم اکنون به حامی و پشتیبان واقعی مسلمانان در جای جای جهان تبدیل شده است.

مشاور دینی اتحادیه میهنی کردستان عراق در بخش دیگری از این گفتگو، تحریم‌های ظالمانه جبهه کفر را علیه ایران اسلامی یادآوری کرد و گفت: سفرهای زیادی به ایران داشته‌ام و از نزدیک اخبار و گزارشهای مرتبط با این کشور را پیگیری می‌کنم. کشوری در جهان وجود ندارد که خالی از مشکلات باشد و ایران هم از این قاعده مستثنی نیست اما معتقدم که مشکلاتی که در ایران وجود دارد به نسبت دیگر کشورها در حد پائینی است. آنچه که مهم است این است که جمهوری اسلامی ایران علی رغم دشمنی غرب به رهبری آمریکا و اعمال شدیدترین تحریم‌ها، در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فناوری به پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای دست یافته است و اکنون در سایه این پیشرفت‌ها است که ایران به عنوان یک قدرت منطقه‌ای نقش غیرقابل انکاری در معادلات و تحولات آن دارد.

وی تأکید کرد: معتقدم که فشارهایی که از سوی آمریکا و دیگر کشورها بر جمهوری اسلامی ایران اعمال شده است اگر کشور دیگری را هدف قرار می داد اکنون آثاری از دولت و سیستم سیاسی آن کشور وجود نداشت اما جمهوری اسلامی از این تهدیدات، فرصت‌های پیشرفت و توسعه خود را فراهم کرده است که این حائز اهمیت است.

ماموستا نیازی هورامانی با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد مقام معظم رهبری در اداره کشور با وجود دشمنی‌ها و توطئه‌های بیشمار استکبار جهانی گفت: آیت‌الله خامنه‌ای با عقلانیت و تدبیر خاص خود، ایران را رهبری کرده است و این وعده نصرت الهی است که پس از مشکلات و گرفتاری‌‌ها، درهای خیر به روی مسلمانان گشوده خواهد شد و این رهبری ایران است که می‌تواند از دستاوردهای متعدد انقلاب اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف حراست کند.

شخصیت دینی کردستان عراق موضع اصولی جمهوری اسلامی ایران را در برابر تحولات منطقه‌ای به ویژه در سوریه یادآوری کرد و گفت: اظهارات رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در دفاع از تمامیت ارضی سوریه موجب شد ترکیه وزیر امور خارجه خود را به تهران بفرستد و این نشان از تأثیر و جایگاه منطقه‌ای ایران و حکمت رهبر و مسئولان ارشد آن دارد و نعمت وجود رهبری همچون آیت‌الله خامنه‌ای در ایران موجب شده است که این کشور مسیرهای توسعه‌ای خود را با شتاب بیشتری ادامه دهد.

وی در پیامی به ملت ایران تصریح کرد:

امنیت و ثبات جمهوری اسلامی ایران دستاورد مهمی است که هزینه‌های زیادی اعم از انسانی و مادی را در پی داشته است و ایرانیان لازم است قدردان این نعمت بزرگ باشند. ما در اقلیم کردستان عراق هنوز هم با مشکل تأمین خدمات اولیه از قبیل آب، برق و سوخت مواجه هستیم اما مناطق مرزی نزدیک به خود را در ایران می‌بینیم که از امکانات و خدمات زیادی برخوردار هستند و پیام ما به عنوان یک مسلمان این است که مردم ایران از این انقلاب و دستاوردهای آن حراست کنند.

www.akamnews.net

telegram.me/akamnews                    آکام نیوز را در کانال خبری تلگرام نیز دنبال کنید

نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  

برگزیده ها

وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات

آکام نیوز:کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات کردستان ایران به د...
حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود

آکام نیوز:جمال پورکریم کە خود را اپوزیسیون و فعال سیاسی کرد ...
در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه

آکام نیوز:مصطفی هجری سرکرده مادام العمر گروهک تروریستی حزب م...
چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟ چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟

آکام نیوز:عرفان رهنون عضو پیشین کمیته مرکزی گروهک تروریستی م...
اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح

آکام نیوز:حزب منحله دمکرات کردستان ایران از زمان تاسیسش در س...

کاریکاتور

یادداشت

عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله،عضویت ساروقهرمانی در کومله را تایید کرد! عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله،عضویت ساروقهرمانی در کومله را تایید کرد!

آکام نیوز/اختصاصی:عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله ...
سارو قهرمانی عضو گروهک تروریستی کومله را بیشتر بشناسید!+تصاویر سارو قهرمانی عضو گروهک تروریستی کومله را بیشتر بشناسید!+تصاویر

آکام نیوز:این فرد از عناصر وابسته به گروهک های تروریستی بود ...
سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر

آکام نیوز:سپاه بیت‌المقدس کردستان همچنان خستگی‌ناپذیر در حال...
اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد

آکام نیوز:به اعتقاد پژوهشگر عراقی،بحران اقتصادی و امنیتی می¬...
"به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"! "به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"!

آکام نیوز:مهرنوش موسوی از اعضای پیشین گروهک کومله و حزب دمکر...

عضویت در خبرنامه

نام :  
ایمیل :  
 

پیوندها