۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد ساعت 2:11 PM

عکس روز

22 بهمن 1396 سنندج

نظرسنجی

آخرین اخبار
وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات
حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود
در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه
چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟
اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح
نوبار بوکان – جنایتی که حزب منحله دمکرات به آن افتخار می کند
قمار مسعود بارزانی با برگه کرکوک و همه پرسی کردستان
اگر کوردستان برکندنی بود!
اختلافات رهبری برای جانشین مصطفی هجری
پایین کشیدن مجسمه شاه و پدرش در سنندج
مستند ترور هاشم زینالی بزودی از پرس تی وی
بی خیالی مصطفی هجری نسبت به کشته شدن اعضای حزب دمکرات
محمد صدیق کبودوند آزاد شد
زلزله سیاسی در بریتانیا و چشم‌های نگران اپوزیسیون+بوومه‌له‌رزه ی سیاسی له به ریتانیا و چاوه نیگه رانه کانی ئوپوزسیون
شکست 23سال تجربه حاکمیت در اقلیم کردستان+شکه ستی 23 سال ئه زموونی حکومه ت له هه ریمی کوردستان
چمن گُلی و کوتوله های قومیت گرا+چه مه ن گولی و کورتیله کانی تائیفه گه ری
فوری/پ.ک.ک تهدید کرد به کمپ های حزب دمکرات حمله نظامی می کند+به په له/پ.ک.ک هه ره شه ی ئه وه ی کرد که هیرشی چه کداری بو سه ر که مپه کانی حیزبی دیموکرا ده کات
انتشار فیلم دوربین های مدار بسته هتل تارای مهاباد و اثبات بی گناهی مسئول هتل+بلاوکردنه وه ی گرته ی کامیراکانی هوتیل تارای مه هاباد و سه لماندنی بی تاوانی خاوه ن هوتیل
مهاباد در سوگ فریناز خسروی و لاشخوران به فکر کاسبی خود به هر قیمتی+مه هاباد له ماته مینی فه ریناز خوسره وانی و لاشخۆره کانیش له بیری که سابه ت و بازاری خویان به هه ر نرخی؛
ُکرد ایرانی؛ شهروند درجه 2 در کردستان عراق+کورده کانی ئیران،وه کوو شارومه ندانی پله دوو له کوردستانی عیراق مامه له یان له گه ل ده کری

فیلم

آرشیو خبر آمار بازدید: 1812 کد مطلب: 3855  
سوء استفاده گروهکهای تروریست کرد ضد انقلاب از حادثه زلزله کرمانشاه؛

راهزنان ضد انقلاب برای اخاذی و کسب درآمد به بهانه زلزله مناطق کردنشین شماره حساب اعلام کردند!+ مردم مراقب این گروهکهای فرصت طلب و سودجو باشید

آکام نیوز
"نادر کیانی/خبرنگار حوزه بین الملل و امور منطقه ای" آکام نیوز:این نوشتار به پدیده دزدی و اخاذی گروهکهای فرصت طلب کردی به بهانه های مختلف می پردازد،این بار بهانه کسب درآمد(زلزله کرمانشاه و سرپل ذهاب است)!
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ آذر ساعت 19:15

"نادر کیانی/خبرنگار حوزه بین الملل و امور منطقه ای"

آکام نیوز:این نوشتار به پدیده دزدی و اخاذی گروهکهای فرصت طلب کردی به بهانه های مختلف می پردازد،این بار بهانه کسب درآمد(زلزله کرمانشاه و سرپل ذهاب است)!

باندهای تشنه خون و دسترنج کارگران و مردم دلسوز ایران و کردستان ایران،در دخمه‌های اروپایی و کمپ هایشان در شمال عراق و فضای مجازی و خزانه داری هایشان،از همان فردای اعلام زمین لرزه در کرمانشاه و شهر سرپل ذهاب و روستاهای اطراف،بر هستی و دارایی های جامعه چنگ زدند و بامکر و نیرنگ و سوء استفاده از احساسات مردم ایران و نوعدوستی ملت این سرزمین،تمام هم و غم خود را به کار بسته اند تا حسابی پولی به نام مردم زلزله زده مناطق کردنشین و به کام خود به جیب بزنند و سناریوی یک دزدی ماهرانه را طرح ریزی کنند.

گروهکهای فرصت طلب کمونیست کارگری،حکمتیست،منافقین،کومله و دمکرات،که داعیه دار دفاع از حقوق مردم و کردستانی ها هستند،بر خلاف شعارهای چندین ساله شان،در حال درآمدزایی هستند و به جای آنکه مقداری از ثروت های هنگفتی که در طول سالهای گذشته،به بهانه دفاع و مبارزه برای مردم کردستان و ایران،از مجامع به اصطلاح حقوق بشری گرفته اند،به همین مردم زلزله زده،پرداخت کنند،اما در کمال بی رحمی و ناجوانمردی،چشم به اندک کمک های مردمی که نیاز مبرم مردم زلزله زده است،دوخته اند و به هر ترفندی دست می زنند تا پولی به جیب بزنند.

تروریستهای ضد انقلاب کردی بهمراه منافقین،زیر نام و عناوین مختلف،با راه اندازی کمپین های موهوم و مجازی و غیرواقعی،و صدور اطلاعیه و بیانیه های مختلف؛سعی در برانگیختن احساسات مردم دارند تا اندوخته و دسترنج کارگران و اقشار مختلف مردم را در روز روشن و بنام کمک به زلزله زدگان نیز بربایند.

گزارش رسیده حتی گروهکهای کمونیست کارگری،حکمتیست،منافقین،کومله و دمکرات،در اروپا نیز پول های هنگفتی بنام کمک به زلزله زدگان از مردم اروپا و آمریکا دریافت کرده و حسابی جیبهایشان را پر کرده اند.

سوءاستفاده تروریستهای دهه 60 و حال حاضر،از رنج و محنت و بدبختی کردهای ایران،امری مسبوق به سابقه است و بارها و بارها و به کرات چنین کلاهبرداری ها و اخاذی هایی را از این تروریستهای کردنما و کردستیز شاهد بوده ایم که نمونه آخر آن همین زمین لرزه استان کرمانشاه است.

موج سواری کومله،دمکرات،کمونیست کارگری،حکمتیست،منافقین و گروه موهوم انجمن نویسندگان!!!تا این لحظه بر حادثه زلزله کرمانشاه ادامه دارد...

حال با توجه به حادثه تکاندهنده و دلخراش زمین لرزه در برخی مناطق کردنشین،تروریستهای ضد انقلاب کردی که از دهه 60 تا کنون دستان کثیف شان به خون هزاران نفر مردم ایران و شهروندان کرد ایرانی آغشته است،این گونه با سوء استفاده از فضای احساسی حاکم بر جامعه،در حال اخاذی از ملت ایران و هم زبان کرد خود هستند تا اینگونه مایحتاج عیش و نوش،خوشگذرانی و نیازهای سردمداران شان در اروپا و شمال عراق را تامین کنند.

عوامل گروهک های کرد ضد انقلاب در کشورهای اروپایی دست به دست هم داده اند و با استفاده از فضای حزن و اندوه حاکم بر مردم بعد از زمین لرزه و به بهانه کمک به زلزله زدگان اهدافی،ابتدا با زیر سوال بردن اهداف خیرخواهانه سپاه پاسداران،در مرحله دوم،چنین وانمود کردند که نیروهای نظامی ایران کمکی به مردم نمی کنند!!!! و با موجی ازشایعه پراکنی،و تخریب مردم نوعدوست،اعلام کردند که از ما امین تر وجود ندارد و پول هایتان را به حساب های شخصی ما در اروپا واریز کنید تا ما به حساب شهروندان زلزله زده واریز کنیم!!! و اینچنین اخاذی مالی از هموطنان را آغاز کرده اند .

همچنین در شبکه های تلویزیونی این گروهکها نیز شماره حساب هایی متعلق به کشورهای اروپایی برای دریافت کمک های مردمی ارائه شد تا حسابی پول ها بیشتر شده و ثروت های نامشروع سردمداران این گروهکها بیشتر و بیشتر شود.

همزمان با این تبلیغات برای دریافت کمک های مالی، عوامل ضد انقلاب در سایتها و شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به همین بهانه،شماره حساب ها را گسترش داده و با تخریب سپاه پاسداران و نیروهای کمک کننده به مردم زلزله زده،تاکید می کنند که مردم کمک هایشان را تنها به حساب این تروریستها واریز کنند!!

ضد انقلاب در طرحی هماهنگ برای دریافت پول بیشتر از مردم و فریب بیشتر مردم نوعدوست،اخبار و اطلاعات دروغین از حسن نیت دولت و نیروهای نظامی پخش می کنند،تا نظر مردم را به سمت خود برای کلاهبرداری بیشتر از آنها جلب کنند.

اما ضد انقلاب خیلی برای کلاهبرداری از مردم،دستپاچه شده اند،گویا فراموش کرده اند که راه ارتباط های بانکی بین ضد انقلاب با داخل کشور مسدود است و این گروهکها پس در خواب هم نمی توانند ریالی وارد کشور کنند!!پس چگونه این دلارهای بادآورده را به مردم می رسانند!! پاسخ روشن است! کمک و ارسال پولی برای مردم درکار نیست،برای همین به این بخش ماجرا توجه نکرده اند!

روز گذشته سایتهای کومله و دمکرات و کمونیست کارگری در پوشش کانون خیالی و موهومی بنام نویسندگان ایران،هم اطلاعیه ای منتشر کردند و شماره حساب ها را باز هم تکرار کردند!

جالب است تمامی افرادی که نامشان در شماره حساب ها ذکر شده،از تروریستهای شناخته شده و بدنام و بدسابقه گروهکهای کرد ضد انقلاب هستند و دستشان به خون همین شهروندان شمال غرب و غرب کشور آلوده است و بارها به اتهام کلاهبرداری از اعضایشان در شمال عراق به بهانه کمک به اعطای پناهندگی در اروپا،تحت بازجویی قضایی در سوئد و کشورهای اروپایی قرار گرفته اند و پرونده های سیاهی در کلاهبرداری حتی از اعضای خودشان دارند.

جدیدترین اطلاعیه شیادهای فرصت طلب کومله و دمکرات و کمونیست کارگری را بخوانید؛

........................................................................................................................................

به یاری هم میهنان زلزله‌زده بشتابیم جمع‌آوری کمک مالی

اطلاعیه کانون نویسندگان ایران در تبعید انجمن قلم ایران در تبعید مردم شرافتمند و عزیز ایران فاجعه زلزله در ایران، جان انسان‌های بسیاری را گرفته و به جمع بسیاری از آنان آسیب‌های فراوان رسانده است مردم زلزله‌زده میهن ما در شرایط بسیار دشواری به سرمی‌برند و جدا از آسیب‌های جانی و جسمی و روحی، تعداد افراد بی‌خانمان فراوان است. 
هم میهنان

هم اکنون مردم زلزله‌زده در ایران، نیاز مبرم به دارو، پوشاک، غذا و آب آشامیدنی دارند و امکانات اندک آن‌ها برای تامین این نیازها کافی نیست و تداوم این وضعیت آسیب‌های بسیار دیگری را به دنبال خواهد داشت. 

جمهوری اسلامی،نه تنها اقدام موثری برای رفع نیازهای این انسان‌های نیازمند نکرده، بلکه حتی در موارد بسیاری از یاری و کمک‌های داوطلبانه مردم ایران نیز جلوگیری می‌کند و با تهدید به سرکوب و دستگیری، مردم را از کمک‌رسانی مستقیم باز می‌دارد. جمهوری اسلامی از هر حرکت مردمی وحشت دارد و در این کمک‌ها، پیش از هرچیز نفرت مردم را به رژیم می‌بیند.

کانون نویسندگان ایران در تبعید و انجمن قلم ایران در تبعید

در این موقعیت خطیر، بنا به وظایف انسانی خود به‌طور مشترک اقدام به گردآوری کمک‌های مالی می‌کنند تا از این راه به یاری هم میهنان زلزله زده خود بشتابند.

اولین اقدام‌های گردآوری مستقیم کمک مالی از سوی بهرام رحمانی در استکهلم، سیاوش میرزاده در برلن آلمان و حسین افصحی در تورنتو کانادا (هر سه عضو کانون و انجمن قلم) صورت خواهد گرفت تا هم میهنان ما بتوانند با تماس مستقیم با آنها، شخصاً کمک مالی خود را به ایشان بدهند و در مقابل رسید دریافت کنند. 

همچنین اولین شماره حساب اعلام شده برای این کمک‌ها نیز حساب زیر در سوئد است:

شماره حساب - سوئد: PlusGirokoto: 135 19 29 - 3 SEK  

شماره تلفن و ای - میل بهرام رحمانی:......................

HYPERLINK "mailto:bahram.rehmani@gmail.combahram.rehmani@gmail.com  

شماره تلفن و ای - میل سیاوش میرزاده: .................

HYPERLINK "mailto:s.mirzade@yahoo.des.mirzade@yahoo.de  

شماره تلفن و ای - میل حسین افصحی: ..........................2

HYPERLINK "mailto:tds_afsahi@yahoo.com" tds_afsahi@yahoo.com  

شماره حساب‌ها و نمایندگی کانون و انجمن برای گردآوری کمک مالی در کشورهای دیگر اعلام خواهد شد.

این کمک‌ها پس از گردآوری به دست نیازمندان در ایران خواهد رسید.!!!!!!!!

کانون نویسندگان ایران در تبعید و انجمن قلم ایران در تبعید

پیشاپیش از همه عزیزانی که در این راه به یاری هم میهنان خود می‌شتابند، قلبا سپاسگزاری می‌کنند.

هیئت دبیران کانون نویسندگان ایران در تبعید و انجمن قلم ایران در تبعید

نوامبر ۲۰۱۷

شایان ذکر است چنین انجمنی وجود ندارد و این انجمن موهوم و اسامی صاحبان حساب ها از اعضای کومله و کمونیست کارگری هستند و افراد شناخته شده این گروهک ضد انقلاب و تروریست کردی هستند.

شایسته است هموطنان عزیز،مراقب این شیادهای فرصت طلب در فضای مجازی باشند و گول ادعای کمک آنها را نخورند،چرا که اصلا این گروهکها نمی توانند هیچ مبادله بانکی در کشور داشته باشند،پس کمکی به دست احدی جز خودشان نخواهد رسید و همچنین از پاسخگویی به تلفن های مشکوک و حضور در شبکه های مجازی بیش از پیش هوشیار بوده تا در دام عوامل این گروهکهای رانده شده نیافتند.

"نادر کیانی/خبرنگار حوزه بین الملل و امور منطقه ای"

www.akamnews.com

telegram.me/akamnews                   آکام نیوز را در کانال خبری تلگرام نیز دنبال کنیدoskar : حمیدبهرامی و چند نفر دیگربابه راه انداختن کمپین کمک به زلزله زدگان مبلغ زیادی پول جمع کردندبالای هفتادملیون تومان اما انرا برای خودوفامیلهای خودشون فرستادند
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  

برگزیده ها

وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات

آکام نیوز:کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات کردستان ایران به د...
حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود

آکام نیوز:جمال پورکریم کە خود را اپوزیسیون و فعال سیاسی کرد ...
در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه

آکام نیوز:مصطفی هجری سرکرده مادام العمر گروهک تروریستی حزب م...
چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟ چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟

آکام نیوز:عرفان رهنون عضو پیشین کمیته مرکزی گروهک تروریستی م...
اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح

آکام نیوز:حزب منحله دمکرات کردستان ایران از زمان تاسیسش در س...

کاریکاتور

یادداشت

عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله،عضویت ساروقهرمانی در کومله را تایید کرد! عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله،عضویت ساروقهرمانی در کومله را تایید کرد!

آکام نیوز/اختصاصی:عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله ...
سارو قهرمانی عضو گروهک تروریستی کومله را بیشتر بشناسید!+تصاویر سارو قهرمانی عضو گروهک تروریستی کومله را بیشتر بشناسید!+تصاویر

آکام نیوز:این فرد از عناصر وابسته به گروهک های تروریستی بود ...
سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر

آکام نیوز:سپاه بیت‌المقدس کردستان همچنان خستگی‌ناپذیر در حال...
اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد

آکام نیوز:به اعتقاد پژوهشگر عراقی،بحران اقتصادی و امنیتی می¬...
"به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"! "به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"!

آکام نیوز:مهرنوش موسوی از اعضای پیشین گروهک کومله و حزب دمکر...

عضویت در خبرنامه

نام :  
ایمیل :  
 

پیوندها