۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد ساعت 3:26 PM

عکس روز

22 بهمن 1396 سنندج

نظرسنجی

آخرین اخبار
وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات
حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود
در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه
چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟
اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح
نوبار بوکان – جنایتی که حزب منحله دمکرات به آن افتخار می کند
قمار مسعود بارزانی با برگه کرکوک و همه پرسی کردستان
اگر کوردستان برکندنی بود!
اختلافات رهبری برای جانشین مصطفی هجری
پایین کشیدن مجسمه شاه و پدرش در سنندج
مستند ترور هاشم زینالی بزودی از پرس تی وی
بی خیالی مصطفی هجری نسبت به کشته شدن اعضای حزب دمکرات
محمد صدیق کبودوند آزاد شد
زلزله سیاسی در بریتانیا و چشم‌های نگران اپوزیسیون+بوومه‌له‌رزه ی سیاسی له به ریتانیا و چاوه نیگه رانه کانی ئوپوزسیون
شکست 23سال تجربه حاکمیت در اقلیم کردستان+شکه ستی 23 سال ئه زموونی حکومه ت له هه ریمی کوردستان
چمن گُلی و کوتوله های قومیت گرا+چه مه ن گولی و کورتیله کانی تائیفه گه ری
فوری/پ.ک.ک تهدید کرد به کمپ های حزب دمکرات حمله نظامی می کند+به په له/پ.ک.ک هه ره شه ی ئه وه ی کرد که هیرشی چه کداری بو سه ر که مپه کانی حیزبی دیموکرا ده کات
انتشار فیلم دوربین های مدار بسته هتل تارای مهاباد و اثبات بی گناهی مسئول هتل+بلاوکردنه وه ی گرته ی کامیراکانی هوتیل تارای مه هاباد و سه لماندنی بی تاوانی خاوه ن هوتیل
مهاباد در سوگ فریناز خسروی و لاشخوران به فکر کاسبی خود به هر قیمتی+مه هاباد له ماته مینی فه ریناز خوسره وانی و لاشخۆره کانیش له بیری که سابه ت و بازاری خویان به هه ر نرخی؛
ُکرد ایرانی؛ شهروند درجه 2 در کردستان عراق+کورده کانی ئیران،وه کوو شارومه ندانی پله دوو له کوردستانی عیراق مامه له یان له گه ل ده کری

فیلم

آرشیو خبر آمار بازدید: 2223 کد مطلب: 3870  
گزارش آکام نیوز از دومین روز ناآرامی های اقلیم کردستان عراق؛

خبرفوری/مقر احزاب در کویه به آتش کشیده شد/سلیمانیه بدون آب و برق+ تصاویر

آکام نیوز
آکام نیوز:اعتراضات و ناآرامی اقلیم کردستان عراق دردومین روز متوالی ادامه دارد و در شماری از شهرها و مناطق،دفاتراحزاب کردی به آتش کشیده شد.با گسترش این ناآرامی‌ها حکومت اقلیم هنوز برنامه‌ای برای اجرای خواسته‌های معترضان به ویژه پرداخت حقوق معوقه کارمندان ندارد.
۱۳۹۶ جمعه ۸ دي ساعت 20:32

آکام نیوز:اعتراضات و ناآرامی اقلیم کردستان عراق دردومین روز متوالی ادامه دارد و در شماری از شهرها و مناطق،دفاتراحزاب کردی به آتش کشیده شد.با گسترش این ناآرامی‌ها حکومت اقلیم هنوز برنامه‌ای برای اجرای خواسته‌های معترضان به ویژه پرداخت حقوق معوقه کارمندان ندارد .

به گزارش آکام نیوز  از اقلیم کردستان عراق،نخست وزیر اقلیم کردستان پیش از سفر اروپایی خود نامه‌ای را درباره برگزاری انتخابات پارلمانی اقلیم به پارلمان محلی فرستاده است تا ظرف سه ماه آینده این انتخابات برگزار شود.

کارشناسان مسائل کردستان عراق معتقدند اقدام نچیروان بارزانی نوعی فرار از شکست و ناتوانی در حل مشکلات انباشت شده اقلیم کردستان است .

مناطق زیادی از اقلیم کردستان هنوز ناآرام است و وضعیت عادی مشاهده نمی‌شود. اگرچه بیشتر این ناآرامی‌ها در استان‌های سلیمانیه و حلبچه رخ داده است، اما میزان مشکلات مردم ممکن است دامنه اعتراضات را گسترانده و مناطق تحت نفوذ حزب دموکرات کردستان هم از این اعتراضات بی نصیب نمانند .

نیروگاه برق چمچمال تعطیل شده است

مدیر نیروگاه تولید برق چمچمال گفته است به سبب خطرات احتمالی و جلوگیری از هر گونه حادثه ناگوار، فعالیت‌های آن متوقف شده است. آرام عثمان به خبرنگاران محلی گفته است که این نیروگاه با سوخت گاز فعالیت می‌کند و علاوه بر آن وجود انبارهای گاز هیدروژن و خطرات احتمالی ممکن است حوادث ناگواری را در پی داشته باشد. وی از حکومت اقلیم کردستان درخواست کرده است از این نیروگاه محافظت کند .

مدیریت توزیع برق سلیمانیه از قطعی برق این شهر خبر داد

مدیریت توزیع برق سلیمانیه اعلام کرد از صبح امروز و به دلیل عدم فعالیت نیروگاه برق چمچمال، برق این شهر قطع شده است. در اطلاعیه این مدیریت آمده است به دلیل عدم فعالیت نیروگاه چمچمال، توزیع برق از توان آنها خارج است. بر اساس این اطلاعیه، برق بیمارستان‌ها و ایستگاه‌های تامین آب شرب هم قطع شده است .

مدیریت منابع آب سلیمانیه هم خبر قطعی آب شرب این شهر را اعلام کرد

متاثر از قطعی برق استان سلیمانیه، آب شرب مصرفی مردم هم قطع شده است. آمانج جلال سخنگوی مدیریت منابع آب سلیمانیه گفته است تا برقراری دوباره جریان برق، توزیع آب شرب امکانپذیر نیست .

دستگیری عضو منتقد پارلمان اقلیم کردستان عراق

نیروهای امنیتی سلیمانیه، رابون معروف چهره منتقد رفراندوم اقلیم کردستان و از اعضای پارلمان محلی را بازداشت کرده‌اند. وی پیشتر و در روز استعفای مسعود بارزانی نیز در پارلمان اقلیم کردستان از سوی شماری از طرفداران حزب دموکرات کردستان عراق مورد ضرب و شتم واقع شده بود .

تدابیر امنیتی شدید در سلیمانیه

شماری زیادی از نیروهای امنیتی در شهر سلیمانیه به ویژه در خیابان سالم و دیگر خیابان‌های اطراف آن مستقر شده اند. ساختمان شاخه چهارم حزب دموکرات کردستان، شاخه یکم اتحادیه میهنی و مراکز دیگر این حزب در خیابان سالم واقع شده است .

بیانیه فرماندهی واحدهای 70 نیروی پیشمرگ

فرماندهی واحدهای 70 نیروی پیشمرگ وابسته به اتحادیه میهنی کردستان در بیانیه‌ای از حکومت اقلیم درخواست کرده است حقوق و نیازمندی‌های مردم و نیروهای پیشمرگ را تامین کند. در این بیانیه هشدار داده شده است که همبستگی اجتماعی در اقلیم کردستان با تهدید جدی روبرو است و آینده مخاطره آمیزی در انتظار آن است. همچنین در این بیانیه با اشاره به بحران‌های سیاسی و اقتصادی اقلیم کردستان از وضعیت معیشتی حاکم بر نیروهای پیشمرگ انتقاد شده است .

کویه ناآرامترین شهر دومین روز اعتراضات

شهرستان کویه در استان اربیل در دومین روز اعتراضات اقلیم کردستان یکی از ناآرامترین مناطق بود. در این شهر مقرهای احزاب دمکرات کردستان عراق، جنبش تغییر، اتحاد اسلامی و ساختمان فرمانداری این شهرستان به آتش کشیده شد. گفته می شود معترضان قصد آتش زدن مقر اتحادیه میهنی کردستان را هم داشتند که با ممانعت نیروهای محافظ این مقر مواجه شده بودند .

پینجوین، حلبچه، کفری و رانیه هم ناآرام گزارش شده است

ناآرامی‌های اخیر اقلیم کردستان در حالی است که نخست وزیر اقلیم کردستان در راس هیئتی متشکل از قباد طالبانی معاون خود و فواد حسین رئیس نهاد ریاست اقلیم کردستان به آلمان سفر کرده است. شبکه خبری روداو نزدیک به نچیروان بارزانی با پوشش مسئله‌دار اخبار این ناآرامی‌ها بر دستاورد دیپلماتیک نخست وزیر تاکید کرده است .

www.akamnews.com

telegram.me/akamnews                    آکام نیوز را در کانال خبری تلگرام نیز دنبال کنیدناشناس : کمر بستن با دولت تروریستی اسرائیل توسط مسعود بارزانی درست کمر بستن رجوی به صدام بود اما این اقا از تاریخ درس عبرت نگرفت وو کوشنر و چند یهودی دورش گرفتند موش به جای شیر به وی قالب کردند و ایشان هم فکر کرد واقعا شیر .. و چنین شد که بعد از شکست انتخابات هنوز از خانه بیرون نمی اید ..... اخر عاقبت مزدوری و جد اشدن از خلق و ملت خود و کمر بستن به بیگانگان دست اورد بیشتری از این نخواهد داشت .. تازه ایرن شروع اگر بارزانی از حکومت کنار برود و یک دولت محلی مناسب سر کار بیاد انوقت هست تازه فساد این خانواده رو خواهد شد .....
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  

برگزیده ها

وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات

آکام نیوز:کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات کردستان ایران به د...
حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود

آکام نیوز:جمال پورکریم کە خود را اپوزیسیون و فعال سیاسی کرد ...
در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه

آکام نیوز:مصطفی هجری سرکرده مادام العمر گروهک تروریستی حزب م...
چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟ چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟

آکام نیوز:عرفان رهنون عضو پیشین کمیته مرکزی گروهک تروریستی م...
اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح

آکام نیوز:حزب منحله دمکرات کردستان ایران از زمان تاسیسش در س...

کاریکاتور

یادداشت

عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله،عضویت ساروقهرمانی در کومله را تایید کرد! عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله،عضویت ساروقهرمانی در کومله را تایید کرد!

آکام نیوز/اختصاصی:عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله ...
سارو قهرمانی عضو گروهک تروریستی کومله را بیشتر بشناسید!+تصاویر سارو قهرمانی عضو گروهک تروریستی کومله را بیشتر بشناسید!+تصاویر

آکام نیوز:این فرد از عناصر وابسته به گروهک های تروریستی بود ...
سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر

آکام نیوز:سپاه بیت‌المقدس کردستان همچنان خستگی‌ناپذیر در حال...
اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد

آکام نیوز:به اعتقاد پژوهشگر عراقی،بحران اقتصادی و امنیتی می¬...
"به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"! "به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"!

آکام نیوز:مهرنوش موسوی از اعضای پیشین گروهک کومله و حزب دمکر...

عضویت در خبرنامه

نام :  
ایمیل :  
 

پیوندها